Producenci

Formy płatności

Metody płatności


1. Sprzedawca umożliwia następujące metody płatności:
a) przedpłata w formie przelewu tradycyjnego na rachunek bankowy Sprzedawcy wskazany w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia,
b) za pobraniem,
c) przedpłata za pomocą przelewu elektronicznego za pośrednictwem systemu Przelewy 24;

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

2. Operatorem systemu Przelewy 24 jest PayPro SA (PayPro) – Podmiot świadczący Usługę na rzecz Użytkowników, z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Kanclerskiej 15 (60-327).Płatności elektroniczne dokonywane są przez Użytkownika na zasadach określonych regulaminem operatora systemu Płatności

3. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty w terminie 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. W przypadku braku płatności w określonym terminie umowa sprzedaży może ulec rozwiązaniu.

4. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia z chwilą zaksięgowania płatności na rachunku bankowym lub otrzymania od operatora systemu Przelewy 24 informacji o poprawnym dokonaniu płatności przez Klienta.

5. W przypadku płatności pobraniowej Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia po jego potwierdzeniu.

6. Sprzedawca dokumentuje sprzedaż Towaru paragonem lub fakturą VAT. Dowód zakupu jest dostarczany Klientowi wraz z Towarem lub elektronicznie na adres e-mail wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl